reklama

Přejezd přes Podřipskou ul.

U křižovatky cyklostezky s hlavní Podřipskou (u viaduktu) by určitě stálo za to instalovat semafory na znamení podobně jako je to v Lobečku.

[ Zpět ]
Datum: 13.11.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (steve)
  • Re: Přejezd přes Podřipskou ul.

         

    Myslíš? Já tam s přejezdem silnice s motoristy problém nemám. Pochopitelně není to hned, ale v tom jsme stejní ... 8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přejezd přes Podřipskou ul.

         

    Myslím že by tě o jako cyklistu jen zdržovalo,kdyby jsi musel čekat na zelenou a pak to přejít pešky.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přejezd přes Podřipskou ul.

         

    za A) v Lobečku na světlech na stezce na červenou stojí jen každej pátej cyklista (já jsem právě ten pátej nouma co poctivě čeká na zelenou)...chodce červená nezajímá skoro žádného,takže nevím proč montovat další semafóry když je stejně většina nerespektuje a jen to vystavuje řidiče riziku, že si pojedou v klidu na zelenou a nějakej bezohlednej cyklista či chodec nerespektující červenou na stezce si mu ustele na kapotě:-(.
    B) zrovna křížení stezky s hlavní silnicí u viadutku je relativně bezpečné....auta zde mají nízkou rychlost a chodci a cyklisti jsou tu řidiči většinou bezproblémů pouštěni.
    C) umíš si představit co by další světla na znamení udělala s dopravou v Kralupech.Princip zelené vlny tu semafory nikdá nezažily:-),takže by auta stály v jedné dlouhé kouřící šnůře přes celé Kralupy.....což se ale bohužel děje skoro každý den i ted.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2006
    Autor: dodo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (11 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024