reklama

Cesko - rakouske prihranici

Ahoj.
Potreboval bych malou radu od cloveka, ktery tuhle cestu ma za sebou. Kudy je vedena? Myslim tim po jakych silnicich, cestach vede...Zda prevlada asfalt, nebo neco horsiho.
Dik a GL

[ Zpět ]
Datum: 30.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)

Re: Cesko - rakouske prihranici

     

Ahoj, moc ti asi nepomůžu, ale aspoň něco. Nevím, co máš konkrétně na mysli za úseky, ale já mám vyzkoušený úsek kolem lesního hotelu Peršlák u N. Bystřice, směrem na Třeboň, t. zn. jakoby na západ, až ke Smírčímu vrchu(Nová cesta, Rovenská cesta)(zní to blbě, ale když se podíváš do mapy, tak snad pochopíš) a myslím si že pokud se držíš těch hlavních vyznačených tras, tak je to OK. Jsou to převážně docela kvalitní asfaltový, poměrně široký cesty. Mám teda projetej jen tenhle kousek, ale když se podíváš na tu mapu, tak zjistíš, že to je všechno tak max. 3 km od hranic, takže za totality zapovězený území, kde vládla jen lidově demokratická armáda a ne prostý cyklistický lid:-), a armáda si tu vybudovala tuhle síť velice kvalitních cest. Aspoň něco nám ti bolševici nechali:-) Tak si mylím, že v tomhle pohraničním pásmu bude kvalita cest, který jsou právě dneska hodně využívaný jako cyklotrasy, poměrně na slušný úrovni.

[ Zpět ]
Datum: 30.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (mira)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Cesko - rakouske prihranici

     

Záleží, jaké příhraničí máš na mysli - jestli jižní čechy či moravu...?
Znám Jindřichohradecko + Třeboňsko + Chlum u Třeboně + Novohradské hory...
Všechno jsou velmi pěkné cesty, převážně asfalt, někde zpevněné cesty, či lesní cesty - ale vše dobrý terén, nic náročného.

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Cesko - rakouske prihranici

     

Skús prelistovať Cykloturistiku - v niektorom z jarných čísiel 2004 určite niečo z tejto oblasti nájdeš.

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (IvaM)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Cesko - rakouske prihranici

     

Opravdu jsi nenapsal kterou část konkrétně myslíš.
Ale jako Jindřichohradečák mohu prohlásit že od Novohradských hor až po Slavonice jsou cyklotrasy převážně velmi lehké až lehké a vedené po zpevněných cestách (většinou staré pohraniční "signálky" ve slušném stavu.na trekingovém kole není žádný problém je projet,ani na silničním speciálu to většinou není velký problém.
Já sám ovšem preferuji bike,protože na trase je spousta zajímavých "odboček" a mé trasy vedou i těžším terénem než jen po cyklotrasách.Pokud chceš nějaké podrobnosti o konkrítním místě,klidně napiš dám ti info.Projeté to tady mám hodně podrobně.

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl ([email protected]))
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se E-biker-ka

Hledám: Hledá se E-biker-ka
11.04.2025
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící (případně odkudkoliv po Čechách- dorazím - rád…

Hledám: muže na vztah vážný

10.04.2025
Je možné v dnešní uspěchané době potkat ještě může, který si udělá čas na společné chvíle s ženou, muže který umí…

Hledám: Parťáky/čky na Cestu k Jaderskému moři a zpět

09.04.2025
Zdravím všechny cyklisty/ky, jmenuji se Leonard Votápek, a celkem mě začalo bavit kolo, jako doplněk k atletice.…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (0 přihlášených)

Atlas Mountain Race – marockými horami na kole

Poprvé jsem v zimě letěl s kolem do teplých krajin. Účastnil jsem se bikepacking závodu Atlas Mountain Race v…
Fabulator | 11.03.2025

Rodinný bikepacking končí: Z Nízkých Tater přes Muránskou planinu až do Dobšiné

Po noci strávené na horské chatě jsme se probudili a zjistili, že jedno z kol na mém zamčeném bicyklu bylo…
Kristina | 20.01.2025

Nekonečná bikepackingová dobrodružství: Objevování Velké Fatry

Po návratu z hudebního festivalu, kde jsme s manželem prožili bouři, jsme se vrátili k našim dětem, které…
Kristina | 13.01.2025