reklama

Zapojení akumulátoru 36 V s 1 výstupem+ a druhým -

Ahoj pánové, prosím o radu. Elektrokolo Crussis má akumulátor na nosiči. Ten akumulátor má 6 kontaktů. Jeden kontakt je -, u druhého jdem naměřil+36 V u šestého+40 V, u třetího, čtvrtého a pátého+ 0,5 mV.

Akumulátor má po životnosti, ale mám jiný zánovní 36 V se dvěma výstupy + a - a chci ho používat na tomto kole

Může mi někdo poradit, nebo poslat schéma, jak je to propojeno v tom původním akumulátoru. Nepodařilo se mi ho rozebrat, bál jsem se poškození, neboť není ještě na vyhození.
Ten akumulátor má vzadu koncové světlo, které se zapíná dlouhým podržením + na displeji na řídítkách. Tak je mi jasné, že jeden z těch prostředních kontaktů na akumulátoru je kvůli rozsvícení koncového světla....atd. atd.

Tedy potřebuji radu, kdo to zapojení v tom akumulátoru zná.

Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.04.2025
Autor: Kutil1

Re: Zapojení akumulátoru 36 V s 1 výstupem+ a druhým -

     

Třeba pomůže tohle

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.04.2025
Autor: kotek
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Zapojení akumulátoru 36 V s 1 výstupem+ a druhým -

     

Díky, mám tomu rozumět tak, že když zapojím ten jiný akumulátor na 2 krajní nože (samce), tak to bude fungovat, jen nebudou funkční ta světla (koncové, přední a na displeji)?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.04.2025
Autor: Kutil1
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Zapojení akumulátoru 36 V s 1 výstupem+ a druhým -

     

Chápal bych to tak

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.04.2025
Autor: kotek
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se E-biker-ka

Hledám: Hledá se E-biker-ka
11.04.2025
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící (případně odkudkoliv po Čechách- dorazím - rád…

Hledám: muže na vztah vážný

10.04.2025
Je možné v dnešní uspěchané době potkat ještě může, který si udělá čas na společné chvíle s ženou, muže který umí…

Hledám: Parťáky/čky na Cestu k Jaderskému moři a zpět

09.04.2025
Zdravím všechny cyklisty/ky, jmenuji se Leonard Votápek, a celkem mě začalo bavit kolo, jako doplněk k atletice.…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (9 přihlášených)

Atlas Mountain Race – marockými horami na kole

Poprvé jsem v zimě letěl s kolem do teplých krajin. Účastnil jsem se bikepacking závodu Atlas Mountain Race v…
Fabulator | 11.03.2025

Rodinný bikepacking končí: Z Nízkých Tater přes Muránskou planinu až do Dobšiné

Po noci strávené na horské chatě jsme se probudili a zjistili, že jedno z kol na mém zamčeném bicyklu bylo…
Kristina | 20.01.2025

Nekonečná bikepackingová dobrodružství: Objevování Velké Fatry

Po návratu z hudebního festivalu, kde jsme s manželem prožili bouři, jsme se vrátili k našim dětem, které…
Kristina | 13.01.2025