reklama

Náměšťský Bloudil 2012

Závod

Termín: 09.06.2012, 09:30h - 09.06.2012, 16:00h
Místo: Náměšť nad Oslavou, Sokolovna

MTB Orientační bodovací závod dvojic

Vypsány jsou kategorie:
dvojice Muži,
dvojice Ženy,
dvojice Smíšené

Po čtyřech ročnících Náměšťského Drtikola jsme pro fanoušky toulavé soutěžní cyklistiky pro sezónu 2012 připravily MTB orientační bodovací závod dvojic pod názvem
„NÁMĚŠŤSKÝ BLOUDIL“
Oproti Drtikolu si při absolvování Bloudila užijete opravdu závodní atmosféry – hraje se zejména o čas a vytrvalost. Ovšem, tak jako v Drtikolu, tak i pro úspěšné absolvování Bloudila budete opět potřebovat dokonalou orientaci v terénu a mapě a lišáckou strategii.

Jedná se o klasický MTB orientační bodovací závod s časovým limitem.
Jednotlivé kontrolní stanoviště, které budou závodní dvojice s pomocí mapy vyhledávat mají stanovenou bodovou hodnotu. Úkolem závodu je v časovém limitu nasbírat (návštěvou kontrolních stanovišť) co nejvíce bodů a vrátit se zpět na místo START/CÍL. Trať, pořadí návštěv a množství navštívených kontrolních stanovišť si závodní dvojice volí samy dle vlastní strategie.

Pořadatel

Bikeklub Sokolisti, www.sokolisti.org
Kontakt: Pavel Klíma, 725457070, e-mail, web

Záznam vložil/a: Pavlos

Kalendář akcí

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (9 přihlášených)

Atlas Mountain Race – marockými horami na kole

Poprvé jsem v zimě letěl s kolem do teplých krajin. Účastnil jsem se bikepacking závodu Atlas Mountain Race v…
Fabulator | 11.03.2025

Rodinný bikepacking končí: Z Nízkých Tater přes Muránskou planinu až do Dobšiné

Po noci strávené na horské chatě jsme se probudili a zjistili, že jedno z kol na mém zamčeném bicyklu bylo…
Kristina | 20.01.2025

Nekonečná bikepackingová dobrodružství: Objevování Velké Fatry

Po návratu z hudebního festivalu, kde jsme s manželem prožili bouři, jsme se vrátili k našim dětem, které…
Kristina | 13.01.2025