reklama

Jak na kole do Žatce ?

http://www.stream.cz/video/67928-trapak-opet-v...
...najdete někdo podobné video s podrobným popisem trasy ?

[ Zpět ]
Datum: 23.05.2008
Autor: cinca
  • Re: Jak na kole do Žatce ?

         

    A nedalo mi to,abych ještě nepřidal jednu alternativu pro příznivce ekologické jízdy z řad motorkářů
    http://www.stream.cz/video/10/17038-chopper-kola

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2008
    Autor: cinca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak na kole do Žatce ?

         

    to první je teda fakt strašně debilní...

    Ty Choppery se mi líbí. Hezký LWB, ale prodloužil bych řidítka a udělal nějakou opěrku na záda...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak na kole do Žatce ?

           

      Taky jsem si říkal, že by k tomu pasovaly chopper řidítka, vysoké a široké.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2008
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak na kole do Žatce ?

             

        široký docela jsou, ale ten posez s prohnutýma zádama a nohy ruce dopředu je podle mě strašně nepohodlněj. ALe je fakt, že spousta takových chopperů jezdí. Mě bolely záda skoro okamžitě. Měl jsem rád vždycky spíš ten rovnej posez. Tedy delší řidítka a páteř uplně rovně. Asi jako měli kluci v bezstarostný jízdě http://www.youtube.com/watch?v=O4MmPTqFTBk&... A na kole ještě spíš.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak na kole do Žatce ?

               

          To jsou přesně ty co jsem myslel :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.05.2008
          Autor: pro_pa
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

388 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024