reklama

Elektrokolo pro necyklistu

Zdravím, jaké elektrokolo doporučíte pro zatím necyklistu? Chci si koupit už nějaké pořádné, aby vydrželo dlouho. Rozpočet - cca 70 tis.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.09.2024
Autor: Vasek009
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Hlavně si kup nějaké těžké a rychlé, ať ty začátečnické pády stojí za to :D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2024
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Elektrokolo pro necyklistu

           

      Prách a broky!
      Po radosti ze spadlého mostu další eklatantní ukázka rázovitého šalašárského humoru.
      Navzdory fatální situaci jsi superlativně disponován.
      Co jiného také očekávat od člověka bez plnovousu?!
      Leč pokračuj ve snaze, jednou se určitě strefíš.
      Mě zatím ohřejte párek :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2024
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Elektrokolo pro necyklistu

             

        Dej si mne zase na blacklist, jinak tě trefí šlak a párek si už neužiješ.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2024
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Záleží na věku. Když to má vydržet fakt dlouho a je ti přes padesát/šedesát, asi bych šla do tříkolky. S věkem obratnost neporoste... Taky bude záležet na jiné sportovní minulosti a kondici. Manipulace s jednostopým těžkým krámem nemusí být jednoduchá. Taky bude záležet na tom, kde to chceš parkovat, pokud někde v patře, tak jestli se to vejde do výtahu... Na co to chceš?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2024
    Autor: bara2
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Elektrokolo pro necyklistu

           

      No nevím tedy. Už mě také občas někde píchne, za chladu bolí kolena, která za mlada jezdila furtumfurt nahatá, jednou za uherský rok plotýnka vyskočí.
      Ale tříkolku?
      Se kterou neprojedu úzkou pěšinkou, do kopce nevytlačím, do vlaku nenaložím, na autozahrádku nevyzvednu?
      Zatím mě to ani nenapadlo; ťuky ťuky na hlavič--- na dřevo.

      Věc názoru, samosebou.

      Jestli "zatím necyklista", tak bych to viděl na nějaký ne-e stroj z druhé ruky za pár šupů, ověřit si na krátkých jízdách okolo domu, zda mě to bací - zpět, baví, a zda to zvládám. Nežádaná rada, vím...

      No ale zas jestli je úmyslem "bouchnout 70 klacků" - ekonomika se musí točit, to zas jo!

      Nebo vezmi něco málo jetého z kůlny v Perle.

      :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2024
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Elektrokolo pro necyklistu

             

        Pokud člověk chce elektro, tak možná s nějakým tlačením do kopce, nakládáním do vlaku a zvedáním na autozahrádky nepočítá. (Ono i standardní elektrokolo je tak těžké, že se s ním popsané činnosti budou dělat blbě.) Úzká pěšinka může být problém, ale už jsem se vícekrát divila, co dokážu i já, totálně levá, s tříkolkou projet. (To, co máš na fotce, levou zadní. :-)

        Ovšem pokud by měla být nová, tak by se nad ten sedmdesátitisícový limit muselo ale sakra přitlačit. :-(

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2024
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Elektrokolo pro necyklistu

               

          > "...s nějakým ... zvedáním na autozahrádky nepočítá."

          Neznám limity!
          Čtyřicetikilový balík asf. pásu se také nejprve vzpouzel, a jak radostně potom vyskotačil po žebříku.
          :-)

          > "To, co máš na fotce, levou zadní."
          Tak to jsi dobrá.
          Je to zelenka z čakovického údolí na Panskou skálu.
          https://mapy.cz/s/celujoseru
          V jednu chvíli jsem se tam tak zašprc, že jsem se div nerozplakal.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2024
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Elektrokolo pro necyklistu

                 

            Nojo, ale to zašprajcnuté místo nemáš na fotce. :-)
            (Nejsem dobrá, jen jsem si párkrát blbě naplánovala trasu a když mi nic jiného nezbylo, tak trojkolka kupodivu projede leccos.)

            Já nemyslela limity, ale že když bych si koupila kolo s motorem, tak právě proto, aby mě vozilo i tam, kde si u bezmotoráče potřebuji vypomoci převozem.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.09.2024
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Elektrokolo pro necyklistu

                 

            Dolů by to šlo docela dobře :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.09.2024
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Elektrokolo pro necyklistu

                   

              Ouvej. Chvilku to tak i vypadalo, na těch drolivých kutálivých oblázcích v tom nejprudším místě...
              Ale plán byl nahoru, Kefalín, nahoru.
              https://mapy.cz/s/fuhalajevu
              A plán byl dodržen, neboť tak je to správné a tak to má být.

              - - -
              Už to mám, zvolal Pú, sedící na stromě a hledící na potopu pod sebou.
              Popluji ke Kryštůfku Robinovi na Malém Medvědu!
              Vzal velikou lahev od medu, pečlivě ji vylízal, zavřel víčko a sklenici hodil do vody pod sebou. Křtím Tě jménem Malý Medvěd, zvolal, a vrhl se do vody.
              Situace byla nejprve nejasná a zprvu nebylo poznat, zda bude nahoře Malý Medvěd nebo Medvídek Pú.
              Pak se to ale vyjasnilo a Pú začal pacičkami pádlovat za Kryštůfkem Robinem.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.09.2024
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Elektrokolo pro necyklistu

                     

                Už jsem se nedopatřením dostala s tříkolkou naloženou natěžko tady sem: https://mapy.cz/s/nucepusava
                Fotky rozrytého podkladu bohužel nemám...
                Ne, vyjet to na ní nešlo, a ač jsem to nakonec vytlačila, fakt jsem si myslela, že tam asi chcípnu... Ale s motorem by to určitě vyjelo.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 16.09.2024
                Autor: Ifča
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Žádné. Pokud tě to nebaví na normálním kole, elektrokolo to nevyřeší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2024
    Autor: Petrus
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Elektrokolo pro necyklistu

           

      To ta léta rostoucí čísla prodaných e-kol realizují jen ti, které předtím bavilo normální kolo? Taky nemusí jít o "bavení", ale že už to prostě bez motoru moc nejde/nejede.
      Jinak je ten dotaz tak obecný, že smysluplně nelze zodpovědět. Tazatel by si měl nejprve ujasnit, co vlastně chce: skládačku, trekové, městské, cargo, gravel, silničku, horské? Předpokládaný typ ježdění (terén, délka vyjížděk atd.).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2024
      Autor: Benshot
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Na tuto otázku není možné odpovědět.
    Jiné kolo potřebuje starý člověk s bolestma na ježdění do obchodu, na ryby, na houby nebo po krátkých výletech a zcela jiné potřebuje mladý tajredlík, který se pokouší zabít při sjždění singltreků, a úplně jiné potřebuje člověk středního věku na ježdění po městě do práce....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2024
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 16.09.2024
      Autor: mildakh
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Elektro pro ně cyklistů jsem tu shodou okolností nedávno dával :-)


    https://www.nakole.cz/diskuse/30863-co-vas...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2024
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Dobrý večer, já jsem letos objednávala elektrokolo na els-moto.cz. Určitě je doporučím - rozumí tomu, mají velký výběr, dobré ceny a hlavně ochotně pomůžou s výběrem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2024
    Autor: TomasDan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 20.09.2024
      Autor: mildakh
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Zdravím, na co se prosím u elektrokola při výběru zaměřit? Taky jsem absolutní neznalec, ale do elektrokola bych šel.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.09.2024
    Autor: Dejvik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 21.09.2024
      Autor: Ifča
  • Re: Elektrokolo pro necyklistu

         

    Moc díky chlapi - vybráno! Poradili mi a byli moc ochotní https://els-moto.cz/obchod/45-elektrokola/304...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2024
    Autor: Vasek009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Elektrokolo pro necyklistu

           

      Dobrej ubožák

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2024
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Elektrokolo pro necyklistu

             

        Ještě větší blbec, než jsme doufali, co?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.09.2024
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Elektrokolo pro necyklistu

               

          jak zábradlí.. má štěstí, že blbost nenadnáší, pak by musel nosit olověný boty :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.09.2024
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Elektrokolo pro necyklistu

           

      "Rám elektrokola je vyroben z lehkého a pevného kompozitu duralu" - děkuji, stačilo :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 14:42
      Autor: Aviatik
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklovyjížďky na e-kole

19.09.2024
Hledám prima parťáka - cyklistu s e-kolem ve věku cca 60 let na společné pohodové výlety do okolí Prahy i dále. Já…

Hledám: Nejen z mého kraje - parťačku nejen na kolo :-)

01.09.2024
Ahoj,rád bych vyrazil na projížďku s parťačkou. Sdílení zážitků je přece jen prima :-). Jezdím na kole bez motoru…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

30.08.2024
Ahoj, já 180 cm, 52 let, mladistvého vzhledu i myšlení, hledá parťáka na kolo. Odpoledne, víkendy, okres Plzeň …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 11. část

Kolečko se uzavírá Ještě v Kazachstánu jsme byli tak trochu celebrity. „Zdrastě, jak se máte? Viděl jsem vás…
Peggy | 24.09.2024

Dámská 2024 – jezero Milada, Děčínský Sněžník, Ploučnice, Husí cesta a z Roudnic

Začínáme další desítku naší tradiční Dámské, dlouho jsme nevěděly kam vlastně pojedeme a kdy pojedeme. Radka…
HMS | 18.09.2024

Slovinsko – Rakousko – relax v lázních Zreče 13.6. až 18.6. 2024

Letos opět s Mamutem, líbí se nám precizní připravenost tras i znalost místa, kde vedou trasy po cyklo i…
HMS | 18.09.2024