reklama

Do Rakouských Alp na kole

Na konci července jsem vyrazila s kamarádkou Pájou na dovolenou. Původní plány na dámskou jízdu začínaly na via ferratách ve Slovinsku, přešly přes turistiku v Itálii a nakonec skončily v Rakouských Alpách na kolech :-)
Mozartova cyklostezka
Na nějakých organizovaných zájezdech jsem už byla, ale…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.08.2014
  • Re: Do Rakouských Alp na kole

         

    Hezky jsem si zavzpomínala na předloňské Rakousko.
    Ale na takovouhle honičku bych se cestovce vykašlala. Ostatně díky tomu také už s cestovkou nejezdím.
    Na to, aby mi oznámili, že není čas se někam podívat, na to si opravdu hrát nehodlám. Při cestách chci být svým vlastním pánem.

    Mimochodem - těch soutěsek jste na tom okruhu minuli více a je škoda se do nich nepodívat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do Rakouských Alp na kole

           

      Díky za tipy :-) Jak jsem psala, byl to můj první organizovaný cyklozájezd a stejně jako Vy bych příště raději vyrazila po vlastní ose. Tak snad za rok ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do Rakouských Alp na kole

             

        To znám, také jsem kdysi sbírala zkušenosti s cestovkou. Teˇf už jejich stránky využívám maximálně na to, abych se podívala, na jaké zajímavosti upozorňují, nebo kde mají vytipované kempy.

        Dneska mi někdo říct, že mám 4 hodiny na to, abych dojela z bodu A do bodu B, tak ho pošlu hodně daleko :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

487 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024