reklama

lehokolo roku

Dva významné americké lehokolové internetové magazíny (blogy), které jistě dobře znáte vyhlásily soutěž o lehokolo roku 2007. Mezi nominovanými u jednoho z nich je i AZUB MINI. Proto pokud chcete podpořit českého výrobce hlasujte. Čas je do 14.1.2008.

Kousek níže najdete informační e-mail, který jsme poslali našim zákazníkům. Protože i hlasování vyžaduje znalost angličtiny, je i tento text pouze anglický. Pokud neumíte anglicky pošlete e-mail na adresu [email protected] a napiště tam AZUB MINI. Dekujeme.

Dear customers, friends, and all recumbent funs,
as each year very known recumbent internet magazine has prepared an award called "Bike Of The Year 2007" and this year one bike you can vote for is our AZUB MINI. That is the reason, why we would like to inform you about this award and if you like your bike as our product you can vote for AZUB MINI and help us with promoting AZUB brand. You can vote on http://www.bentrideronline.com/index.php?op...
by sending an e-mail to [email protected]

You can vote till January 14th 2008

Also another internet publisher www.recumbentblog.com has announced such award in which you can vote for any recumbent by posting a message into a comments. Let´s visit http://www.recumbentblog.com/2008/01/09/rb...

Thanks a lot for cooperation.

We would like to wish you a great year 2008 and many happy kilometers on your bents.

Your AZUB Team

[ Zpět ]
Datum: 10.01.2008
Autor: honzagalla
  • Re: lehokolo roku

         

    mám "pětku", proč bych nepodpořil Mini? anglicky neumím,mejla posílám / taky jsem si s chutí prohlédnul i ostatní nominované kousky/

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: lehokolo roku

         

    U mňa ako spokojného používateľa Azubu Mini bola volba jasná, dokonca som k volbe dotlačil aj členov rodiny. Azub má tak ďaľšie tri hlasy. Ešte ma čaká volba z práce. Dúfam, že v prípade výhry Miníka budú k dispozícii samolepky "Bike of the year".

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: mozimy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: lehokolo roku

           

      Mě nějak uniká smysl té ankety. Vítězem bude to lehokolo, které dostane nejvíc zmanipulovaných hlasů??
      To je dobrý.. :-/

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2008
      Autor: Suchoj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: lehokolo roku

             

        Nie, to lehokolo sa páči aj moje žene, aj dcére, aj kolegom v práci........

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2008
        Autor: mozimy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: lehokolo roku

         

    Rad bych rekl, ze jsme velice radi, ze nas chcete tak moc podporit. Neprehanejte to vsak, neb to bude podezdrele. Oznamenim, ze se tato soutez kona, tady na tomto foru, jsme jen dali ceskym lehokolistum vedet, ze se tato soutez kona. A troufnu si rici, ze velka cast z nich na minikovi jezdila a libi se jim...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: honzagalla
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: lehokolo roku

           

      jezdil. Líbí. Hlasoval jsem.

      Moje čtyřka je sice lepší :o), ale to asi zvykem. Zatím mi přišla lepší než jakýkoli kolo, na kterým jsem ležel:o)
      Ale MINI je povedený a na sraze jsem se na něm proháněl snad hodinu.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2008
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024