reklama

Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

Dálková cyklistika je o úniku, poznávání nových míst, zdravém životním
stylu a svobodě pohybu. Naprosto při ní platí pravidlo, že cesta je cíl.
Každá zatáčka, stoupání, sjezd či zastávka slibují nové výhledy,
zážitky a pocity.

Datum: 26.02.2013
Autor: Redakce
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

         

    To je krásně vyjádřené! Po skotsku jsme na kolech putovali. Je to krásná a drsná zemně hlavně počasím a midge na severu...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Valdek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

         

    Já tohle nemůžu číst. Já z toho pak mám nějakou smutnou náladu:-)

    Mimochodem. Nad Inverness začíná to "pravé" Skotsko. Pustina, kopce, neskutečně zelené pastviny, volně se pasoucí ovce, vřes, Gaelština, bažiny, rašeliniště, staré opuštěné stavby....

    Delfíny lze pozorovat aj ze břehu. Třeba ve Findhornu (20km východně od Inverness). Je to známá oblast pro jejich pozorování. A nejen delfínů. Dost často se tam válí tulení, zvláště za odlivu. Chodil jsem tam odpočívat a pokecat si s nimi:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sličnou cyklistku na výlety v okolí Prahy?

17.05.2024
Léto na dohled, nenašla by se nějaká náruživější štíhlounká, samozřejmě sličná, cyklistka na občasné výlety v…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | 10.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024